Hakkımızda

Bugün deneyimli, istikrarlı, katılımcı ekibiyle Yurt içinde sürekli gelişmeyi hedefleyerek, müşteri odaklılığını benimseyip istikrarlı büyüme anlayışı ile yoluna devam etmektedir.

Gücünü, teknolojiye yaptığı yatırımlar, kaliteli ve yenilikçi hizmet anlayışı ile müşteriye verdiği güven oluşturmaktadır.Dünden bugüne sektöründeki bütün gelişmeleri ve yenilikleri takip eden ve konusunda öncü firmalardan üretim sistemini her geçen gün daha ileriye taşımak, müşterilerine daha kaliteli ürün ve hizmet sunmak için çalışmalarına aralıksız devam etmektedir.

Prefabrik retim faaliyetleri içinde prefabrik ev, demonte prefabrik, konteyner, çelik yapı, çelik ev, hangar yar almakatadır.

Başarı Kriterleri:Projeleri zamanında ve bütçeye uygun tamamlamak,Üst kalite inşaat servisleri sunmak,Çevre ve İş Sağlığı Güvenliği en üst standardlarda tutmak,Çalışanlarını, şirkete başarıyı sağlayan en kıymetli varlığı olarak benimsemek.

 

Kalite Politikamız

Misyon VizyonŞirketimiz kendi hedef ve stratejileri doğrultusunda "Sürekli gelişmeyi" ve "müşteri odaklığını" esas almaktadır.

Vizyonumuz

Türkiye´nin yapı kültürünü (Yapı Sistemini) değiştirmek.

Misyonumuz

İnsanların her türlü barınma ihtiyaçlarını karşılamak için sağlıklı, kaliteli, güvenli, estetik, hızlı, ekonomik , hazır ve yaşanabilir mekanlar üreterek yaşam sunmak.

 

DEĞERLERİMİZ

* Kalite anlayışına hakim olmak

* Müşteri odaklı olmak

* Dürüst olmak

* Mütevazi olmak

* Etkin ve hızlı olmak

* Çözüm odaklı olmak

* Güleryüzlü olmak

* Takım çalışmasına inanmak