Fotoğraflar
Panel Kabin 210*260cm

Ürün Açıklaması

Ebat: 135 x 135
Ağırlık:  
Yükseklik: 2.43 m
Alan:  

GİSA PREFABRİK Modüler Kabin Sistemleri ileri teknoloji ve çağdaş tasarımcılık anlayışının bir ürünüdür. Bu sistemde kullanılan panellerin değişik amaçlara uygulanabilirliği ile çok çeşitli GİSA PREFABRİK´ler üretilmektedir.

ÜRETİM TÜRÜ : Dışı,üzeri filim kaplı COIL COATING sistem hazır boyalı sac, İçi Dekoratif PVC li (pet ) modül yapı. kullanılan tüm malzemeler TSE belgalidir 
GİSA PREFABRİK kabinlerin üretiminde kullanılan malzemeleri özelliklerinden dolayı hafif, ancak güvenli ve sağlamdır. GİSA PREFABRİK Modüler Kabin Sistemi seri olarak üretilmektedir.
GİSA PREFABRİK KABİNİN ZEMİNE MONTAJI : Kabinlerin montajının yapılacağı zemine min.10cm yüksekliğinde beton dökülür. Betonun üzerine kabinin montaj kulaklarından çelik vida ile bağlanır.
PENCERE ve KAPI : GİSA PREFABRİK Modüler Kabin Sisteminde pencere ve kapı doğramaları alüminyumdur. Camlar,temperli 5 mm kalınlığında otocamdır.
ELEKTRİK TESİSATI : Otomatik sigorta, priz anahtarı, kablo tesisatı ile aydınlatma armatürlerinden oluşmaktadır.
RENKLER : GİSA PREFABRİK Modüler Kabin Sistemleri oluşturan panellerin standart rengi kırık beyazdır.İsteğe bağlı olarak farklı renk tatbik edilir.(farklı renk ücrete tabidir.)
Ürünlerimiz T.S.E.K ve ISO 9001-2000 belgelidir.